Polityka Prywatności | Política de privacidad

Porady on-line


„Cenimy Państwa czas, znamy również znaczenie szybkiej interwencji prawnej. Dlatego można skontaktować się z nami w każdej chwili, bez konieczności wychodzenia z domu”

Consulta-Online-Adwokat-Lasocka

Kancelaria świadczy również usługi on-line, co umożliwia np. uzyskanie porady, opinii prawnej, pisma procesowego lub wzoru umowy bez konieczności osobistego spotkania. Kontakt odbywa się drogą elektroniczną za pośrednictwem e-maila kancelaria@adwokatlasocka.pl. Uzyskanie pomocy prawnej w tym zakresie jest proste i szybkie.

W celu uzyskania pomocy prawnej on-line należy:

  1. Przesłać e-mail na adres kancelaria@adwokatlasocka.pl zawierający pytanie do prawnika wraz z opisem problemu prawnego.
  2. Oczekiwać na e-mail zwrotny potwierdzający odebranie pytania przez Kancelarię wraz z zaproponowaną ceną za zleconą usługę oraz terminem jej realizacji.
  3. Dokonać wpłaty na konto podane w mailu zwrotnym, jeżeli zaakceptują Państwo warunki wykonania usługi.
  4. Czekać na e-mail zawierający odpowiedź i/lub rozwiązanie postawionego problemu.

Jeżeli zlecenie Klienta jest skomplikowane pod względem faktycznym lub prawnym, wymaga dostarczenia dokumentów oraz złożenia wyjaśnień ustnie lub pisemnie, Kancelaria proponuje Klientowi udzielenie pomocy prawnej w trybie bezpośrednim lub drogą korespondencyjną (fax, list polecony)./*sssss*/